FC Atletik - JK Tallinna Kalev 3-0 (1:0)

Koosseis:

Karl Andre Vallner, Vaidar Vatman, Henri Liiver, Ivar Veskus(k), Kristjan Sumberg, Klaid Kelle, Oliver Hünerson, Carl-Erik Sellenberg, Tanel Mäe.

Treeneri kommentaar:

Olude sunnil vaid ühe varumehega mängides oli vastasega mängu lõpuni samas tempos kaasajoosta raske. Kohe mängu alguses jäime kaheldavast karistuslöögist taha - müür lihtsalt hüppas laiali! Peale seda kulges võrdsete mäng, kus meil ei õnnestunud häid nurgelööke realiseerida, vastasel jällegi jäi sooritamata löök peale ohtlikku läbimurret. Teise poolaja alguses suutsime avaldada head survet vastase poolel, paraku mingit ohtu väravale me sellest luua ei suutnud. Mängu lõpp kuulus juba kindlalt kodumeeskonnale, peale 2-0 kauglöögi väravat oli meie vastupanu murtud. 3-0 tabamus sündis analoogsest löögist. Väsimus andis tunda kõikides liinides, hilinesime igasse olukorda ja viimastel minutitel oli meil õnne, et vastane suuremat edu kui 3-0 ei vormistanud. Mängueelsel treeningul sai õnnetult vigastada rünnakute liider Magnar ja tema puudumisel ei suutnud me kahjuks piisavalt ohtlikuks vastase väravale saada.
Võistkonna jaoks raskes olukorras kutsun ülesse kõiki poisse veelgi enam osalema ja PINGUTAMA treeningutel. Loodetavasti saame järgmistele mängudele minna juba suurema koosseisuga ja mängida paremale tulemusele!

P.S. JK Tallinna Kalev 97 püsis EMV mängudes kaotuseta 462 päeva!